Şirket Profili

İnan Group, 2019 yılında Ankara/Beytepe'de tek ortaklı limited şirket olarak kurulmuştur. Kuruluşunun ana faaliyet dalı olarak inşaat hizmetleridir. Ancak, zaman içinde kazandığı tecrübe ve deneyimlerle birlikte faaliyet alanlarını genişletmiş ve Gayrimenkul, Otomotiv, Akaryakıt ve Tarım gibi sektörleri de ana faaliyetleri arasına dahil etmiştir. İnan Group, kuruluşundan beri, müşterilerimize yüksek kaliteli ve güvenilir hizmet sunmayı amaçlamıştır. Faaliyet gösterdiği her sektörde profesyonel ve uzman kadrolarıyla hizmet vermeye devam etmektedir.

İnan Group'un kuruluşları arasında NN Gayrimenkul Yatırım A.Ş. ve SS Gökçehöyük Yapı Kooperatifi ile sektördeki proje bazlı çalışmalarına kesintisiz olarak devam etmektedir.
İnan Group, müşterilerine kaliteli inşaat hizmetleri sunmanın yanı sıra, gayrimenkul yatırımları, otomotiv sektöründe faaliyetler, akaryakıt işletmeciliği ve tarımsal faaliyetler gibi farklı alanlarda da hizmet vermektedir. Her bir faaliyet dalında geniş iş ağıyla, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı hedeflemektedir.

İnan Group, sektördeki güçlü konumuyla ve çeşitlendirilmiş faaliyet alanlarıyla müşterilerine güvenilir ve kaliteli hizmetler sunmayı birinci önceliği olarak benimsemektedir. Şirketin gelecekteki projeleri ve büyüme hedefleri, sektördeki liderliğini pekiştirmek ve müşterilerine daha geniş hizmet yelpazesi sunmak üzerine odaklanmaktadır.

Değerlerimiz arasında dürüstlük, güven, şeffaflık, kalite, müşteri odaklılık ve çevre dostu bir yaklaşım yer almaktadır. İşimizi, etik kurallar çerçevesinde yürütmeyi ve müşterilerimize en yüksek kalitede hizmet sunmaya önem gösteriyoruz.

Misyonumuz, edindiğimiz tecrübeler ışığında geleneklerine bağlı ve yeniliklere açık hizmet anlayışımız ile müşterilerimize en yüksek kalitede hizmet sunarak, müşteri memnuniyeti odaklı bir yaklaşım benimseyerek sektörde lider olmaktır. Profesyonel ve uzman ekibimizden aldığımız güç ile müşterilerimizin beklentilerini aşmayı ve işimizi dürüstlük, şeffaflık ve müşteri odaklılıkla yürütmeyi hedefliyoruz.

Vizyonumuz, tüm faaliyet alanlarımızda sektöründe yenilikçi, sürdürülebilir ve çevre dostu çözümler sunarak, öncü bir konuma ulaşmaktır. Yenilikçi teknolojileri takip ederek, müşterilerimize en iyi çözümleri sunmak, güven ve kalitemiz ile fark yaratmaya devam etmek istiyoruz.

YAŞAMA DEĞER KATAR

İNAN GROUP

İnan Group Tanıtım Videosu

Suspendisse et metus eu massa lobortis condimentum sed ut orci. Nullam viverra dapibus risus, eu tristique nisl sollicitudin at. Etiam iaculis blandit libero. licitudin at. Etiam iaculis barabecue libero. licitudin at. Etiam iaculis blandit libero. Fusce id lobortis beury  for your tefos orci. Proin tristique laoreet tempus.

CALL US NOW