KURUMSAL

Hakkımızda

İnan Group, 2019 yılında Ankara/Beytepe’de tek ortaklı limited şirket olarak kurulmuştur. Kuruluşunun ana faaliyet dalı olarak inşaat hizmetleri sunmaktır. Ancak, zaman içinde kazandığı tecrübe ve deneyimlerle birlikte faaliyet alanlarını genişletmiş ve Gayrimenkul, Otomotiv, Akaryakıt ve Tarım gibi sektörleri ana faaliyetleri arasına dahil etmiştir. İnan Group, kuruluşundan beri, müşterilerimize yüksek kaliteli ve güvenilir hizmet sunmayı amaçlamıştır. Faaliyet gösterdiği her sektörde profesyonel ve uzman kadrolarıyla hizmet vermeye devam etmektedir.

Yazının Devamı

Projelerimiz

Duyurular

Bizden Bilgiler

01

İNŞAAT

Konularında iyi yetişmiş deneyimli insanlarla çalışarak tasarımda, üretimde, yapımında ve işletmesinde kalite önceliğimiz. Taahhüdümüz tüm projeleri zamanında ve doğru şekilde teslim etmek.

02

GAYRİMENKUL

Ticari, konut ve projeden alım, satım ve kiralama işlemlerinde gayrimenkulünüzü detaylıca inceleyip piyasa değerini tespit ederek doğru bilgiye ulaşmanızda konusunda uzman ekibimizle birlikte aracılık ediyoruz.

03

OTOMOTİV

Güçlü sermaye yapısı, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile özellikle lüks araç alanında uzman kadromuz ile ihtiyaçlarınızı karşılayacak ve güvenle kullanabileceğiniz, araçlarımız sizleri bekliyor.